ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل www.azmoon.org

دانشگاه آزاد اردبیل در دوره های مختلف دانشگاهی ، شرایط متنوعی را با هدف جذب دانشجو برای متقاضیانی که قصد ورود به این دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزیز می توانند با داشتن شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل به راحتی وارد این دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل نمایند. این مقاله با هدف ارئه توضیحاتی در این زمینه نوشته شده است به همین سبب توصیه می گردد تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل

ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل

دانشگاه آزاد اردبیل به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد اردبیل از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردبیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردبیل یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است.ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد اردبیل در این مقاطع بصورت بدون کنکورارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان اردبیل

نام واحد دانشگاهی آدرس دانشگاه اطلاعات تماس
دانشگاه آزاد اردبیل اردبیل، میدان بسیج 04533728020
دانشگاه آزاد اصلاندوز
دانشگاه آزاد انگوت شهرستان گرمی، شهر انگوت، انتهای خیابان شهید ذاکر 04532652994
دانشگاه آزاد بیله سوار استان اردبیل، شهرستان بیله سوار مغان، میدان مرز داران 6-32827815-045
دانشگاه آزاد پارس آباد مغان استان اردبیل، شهرستان پارس آباد مغان، خیابان جهاد کشاورزی، فلکه دانشگاه 32-04532720031 – 04532721072
دانشگاه آزاد خلخال خلخال، خیابان حضرت ولی‌عصر(عج) 1-04532451220
دانشگاه آزاد سرعین اردبیل، شهرستان سرعین، خیابان معلم شرقی، جنب هتل تشریفات 32220302-045- 32220574-045
دانشگاه آزاد گرمی استان اردبیل، شهرستان گرمی کیلومتر 3 جاده گرمی – اردبیل 04532639733
دانشگاه آزاد مشکین شهر استان اردبیل، مشکین شهر، خیابان دانشگا 04532541415 – 04532520100
دانشگاه آزاد نیر اردبیل، نیر، خیابان امام خمینی (ره)، جنب اداره دارایی 04532284449
دانشگاه آزاد هشتجین 04524822073

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردبیل برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردبیل

ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اردبیل به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اردبیل

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اردبیل

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اردبیل میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد اردبیل

ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اردبیل از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اردبیل در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اردبیل

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اردبیل

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد اردبیل داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اردبیل میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد اردبیل

 کانال تلگرام دانشگاه آزاد اردبیل

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل www.azmoon.org

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *