ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر www.azmoon.org

دانشگاه آزاد بوشهر در دوره های مختلف دانشگاهی ، شرایط متنوعی را با هدف جذب دانشجو برای متقاضیانی که قصد ورود به این دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزیز می توانند با داشتن شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر به راحتی وارد این دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل نمایند. این مقاله با هدف ارئه توضیحاتی در این زمینه نوشته شده است به همین سبب توصیه می گردد تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر

ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر

دانشگاه آزاد بوشهر به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد بوشهر از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بوشهر

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بوشهر یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است.ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد بوشهر در این مقاطع بصورت بدون کنکورارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان بوشهر

نام واحد دانشگاهی آدرس دانشگاه اطلاعات تماس
دانشگاه آزاد اهرم اهرم.خیابان پاسداران-جنب مجتمع مسکونی خیرین 077-35229001-4
دانشگاه آزاد بندر دیلم استان بوشهر، بندر دیلم، جاده دیلم به خوزستان 07733244016
دانشگاه آزاد بندر دیر 07735425997-07735428088
دانشگاه آزاد بوشهر بوشهر، عالیشهر، بلوار نیایش 07733683719
دانشگاه آزاد جم استان بوشهر، جم، پشت کمیته امداد، جنب مخابرات 07737623585
دانشگاه آزاد خورموج استان بوشهر، خورموج، بلوار دانشجو، کیلومتر یک جاده لاور شرقی 21-07735340715
دانشگاه آزاد دشتستان (برازجان) برازجان.خیابان دانشگاه.روبروی دادگستری 5-4249121-0773
دانشگاه آزاد دلوار استان بوشهر، دلوار 07735232598
دانشگاه آزاد گناوه استان بوشهر، گناوه ، چهارراه معلم ، خیابان دانشگاه 400-33148399 – 077

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بوشهر برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بوشهر

ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد بوشهر به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بوشهر

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بوشهر

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد بوشهر میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد بوشهر

ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بوشهر از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بوشهر در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بوشهر

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بوشهر

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بوشهر داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بوشهر میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد بوشهر

 کانال تلگرام دانشگاه آزاد بوشهر

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد بوشهر www.azmoon.org

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *